Az oldal érdeklődés hiányában szünetel. A játéktér továbbra is nyitva marad azok számára, akik szeretnék folytatni játékaikat.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Legutóbbi témák
» Sky Palace
Clara Woods Heoobgclsx8afqt5lshaPént. Jún. 01, 2018 2:44 am by Vendég

» Hell or Heaven
Clara Woods Heoobgclsx8afqt5lshaHétf. Márc. 05, 2018 1:02 am by Vendég

» Silhouette frpg
Clara Woods Heoobgclsx8afqt5lshaPént. Márc. 02, 2018 11:02 am by Vendég

» Dust and Shadows
Clara Woods Heoobgclsx8afqt5lshaSzomb. Feb. 24, 2018 6:40 am by Vendég

» Aktivitás ellenőrzés
Clara Woods Heoobgclsx8afqt5lshaKedd Feb. 13, 2018 10:11 pm by Farkas

Top posting users this month
No user
Statisztika
Telepes: 14
Rendfenntartó: 4
Bandita: 3
Paiute: 2
É.Shoshone: 0
Ny.Shoshone: 0
Összesen: 12 nő / 11 férfi
Szószámláló





This free script provided by JavaScript Kit

Kedvcsináló

by Farkas

Megosztás
 

 Clara Woods

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Clara Woods

Clara Woods
Hozzászólások száma : 4
Join date : 2017. Oct. 23.


Clara Woods Empty
TémanyitásTárgy: Clara Woods   Clara Woods Heoobgclsx8afqt5lshaHétf. Okt. 23, 2017 6:06 am


Clara Woods





Név: Clara Woods

Becenév: Clara

Kor: 20

Csoport: Telepes

Foglalkozás: Tanítónő

Avatar: Jenna Louis Coleman


Személyiség leírása

Mit mondhatnék magamról? Aki ismer kedvesnek tart. Szerintem is az vagyok, bár tudok rendkívül undok is lenni, de ezt általában mások váltják ki belőlem. Főleg azok, akik kinevetnek, vagy kigúnyolnak. El sem hinnéd, mennyien vannak. De hát tehetek én arról, hogy valami baj mindig történik körülöttem? Amúgy visszahúzódó vagyok, soha nem szerettem a társaság közepére kerülni. Olvasni szeretek a legjobban, vonzódom a művészetek iránt.


Előtörténet

Félek kicsit. Olyan számomra az utazás, mintha… nem, nem is tudom mihez hasonlítani. Csak sóhajtozok itt a fülkében, ahol nyolcan nyomorgunk. Rajtam kívül van itt egy népes család, apa, anya, három gyerek, egy protestáns pap, és egy… hát a legjobb szóval mondva is, haramiának nézem. Úgy legelteti a szemeit hol rajtam, hol az asszonyon, hogy a gyomrom is felfordul tőle. Sajnos a többi fülke is tele van, és ha csak nem akarom az öt napos utat állva tölteni, jobb, ha meghúzom magam.
Hogy honnan származom? Illinoisból. Springfieldből. Legalább is, amire én emlékszem. Egy tűz után maradtam árva, úgy öt éves korom körül. Apám nagynénje vett magához, Margarette Woods. Margie néni egyedül élt, soha nem ment férjhez, így gyereke sem volt. Még is úgy járt-kelt a fekete ruhájában, mint valami özvegyasszony. Sokan hitték a környéken, hogy az unokája vagyok, és sem ő, sem én nem cáfoltuk ezt meg.
Ha azt mondom, hogy egy részről baromi unalmas életét éltem a néni mellett, másrészről meg nagyon is izgalmasat, akkor minden bizonnyal bolondnak fogsz nézni. Pedig így volt. Persze, ha a nénin múlott volna, akkor belefulladok időnek előtte a monotonitásba. Az esti olajlámpás melletti hímzések, vagy a felolvasás a bibliából… félő volt, hogy időnek előtte tesz engem is vénlánnyá. Színt a saját bajom vitt szürke életünkbe. Mondhatnám átoknak is, bár igyekszem nem úgy kezelni.
Ha elmentünk vásárolni a piacra, és én vittem a kosarat, biztosra vehettük, hogy a tetejére tett, féltve óvott tojások fele törötten ér haza. Ha esett az eső, nyakadat tehetted rá, hogy engem fröcskölt le sárral az elhaladó kocsi, és az őrangyalomnak köszönhető, hogy egyszer sem taposott össze egy ló sem. Az iskolában – még szerencse, hogy leányiskolába jártam – is csak nekem szakadt el a fenekemen a ruhám, amikor hógolyó-csatát vívtunk. Nem részletezem. Tulajdonképpen át estem keltem az életemet. Nem véletlenül csúfoltak Kétballábas Clara-nak.
Mire felnőttem, és letettem a vizsgáimat, ez némileg változott. Mondjuk a felére csökkentek az engem kerülgető balesetek. Barátnőm sem igen akadt, mert aki velem, mellettem járt, bárhol-bármikor, az is részesült az áldásból, mely rám méretett.
Így éltem az életemet, ezelőtt egy hónapig. Akkor Margie néni, hosszan betegeskedés után, kilehelte lelkét, és eltávozott szeretett Istene kertjébe. A lakást, melyben addig éltünk, én örököltem ugyan, de jövedelmem nem lévén, nem tudtam volna fenntartani. Így hát munkát kellett keresnem. Így jelentkeztem egy hirdetésre, melyben egy kis Nevadai városkába keresnek tanítót. A képesítésem megvan hozzá, így elfogadtam az ajánlatot, majd értékesítettem a néni lakását, és összepakolva nem túl sok holmimat, vonatra ültem.
Most meg itt döcögök, szívom a dohány füstöt, hallgatom a három gyerek visítását, az apjuk ordibálását, és tűröm a gyanús képű fickó bámulását.
Hosszú lesz ez az öt nap Crazerock-ig…

Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous


Clara Woods Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clara Woods   Clara Woods Heoobgclsx8afqt5lshaHétf. Okt. 23, 2017 8:31 am



Üdvözöllek a városunkban, Clara!

Ó, egy igazi szende kisasszony a láthatáron? Very Happy Tetszett a történeted, igazán szomorúan kezdődött, ahogy voltaképpen az életed porig égett. De még milyen jó is volt, hogy akadt egy rokon, aki a pártfogásába vett téged, még ha unalmas is volt, még ha néha te is majdnem belefulladtál. Talán neki köszönheted csetlő-botló mivoltodat. Apropó a személyiséged, csakugyan csekély, pont amennyire szerény vagy te magad. Ebben a minimalizmusra törekedtél ugyan, de csak megismerünk téged majd a játéktéren.
A vonat megérkezett, talán az öt nap után fáradtan térhetsz meg. Mit teszel ez után, veszel egy telket a vagyonból amire szert tettél? Isten hozott a városban, remélem nem lesz gond a beilleszkedéssel sem. Biztosan fogsz barátokat találni, hisz ki szeretne bántani egy mosolygós, kedves kisasszonyt. Smile Foglalózni már sikerült, így nincs más hátra, mint utadra indítsalak miss Woods. Érezd magad otthon, vedd birtokba a várost. Wink

Rob







Vissza az elejére Go down
 
Clara Woods
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vadnyugati Krónikák :: Karakterek :: Elfogadott előtörténetek :: Telepesek-
Ugrás: