Az oldal érdeklődés hiányában szünetel. A játéktér továbbra is nyitva marad azok számára, akik szeretnék folytatni játékaikat.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Legutóbbi témák
» Sky Palace
Simon Lone Rider Cummings Heoobgclsx8afqt5lshaPént. Jún. 01, 2018 2:44 am by Vendég

» Hell or Heaven
Simon Lone Rider Cummings Heoobgclsx8afqt5lshaHétf. Márc. 05, 2018 1:02 am by Vendég

» Silhouette frpg
Simon Lone Rider Cummings Heoobgclsx8afqt5lshaPént. Márc. 02, 2018 11:02 am by Vendég

» Dust and Shadows
Simon Lone Rider Cummings Heoobgclsx8afqt5lshaSzomb. Feb. 24, 2018 6:40 am by Vendég

» Aktivitás ellenőrzés
Simon Lone Rider Cummings Heoobgclsx8afqt5lshaKedd Feb. 13, 2018 10:11 pm by Farkas

Top posting users this month
No user
Statisztika
Telepes: 14
Rendfenntartó: 4
Bandita: 3
Paiute: 2
É.Shoshone: 0
Ny.Shoshone: 0
Összesen: 12 nő / 11 férfi
Szószámláló





This free script provided by JavaScript Kit

Kedvcsináló

by Farkas

Megosztás
 

 Simon Lone Rider Cummings

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég

Anonymous


Simon Lone Rider Cummings Empty
TémanyitásTárgy: Simon Lone Rider Cummings   Simon Lone Rider Cummings Heoobgclsx8afqt5lshaSzer. Okt. 25, 2017 8:44 am


Simon Cummings





Név: Simon Lone Rider Cummings

Becenév: Lone Rider, Ász,Kölyök stb.

Kor: 29

Csoport: Rendfenntartók

Foglalkozás: fejvadász, Hamiskártyás

Avatar: Chris Pratt


Személyiség leírása

Titokzatos, kissé nyers és laza embernek gondolom magam, mindemellett meglehetősen magabiztos és nagy dumás, etikailag és erkölcsileg bonyolult szemléletű. Ugyan ki gondolná rólam, hogy alkalomadtán igen csak csípős a nyelvem, főleg ha iszom. Sejted, hogy milyen fából faragott vadvidéki suhanc vagyok, ugye? De valahol érthető. Nem tolerálom szívesen, ha hülyének néznek vagy hazudnak nekem, de legfőképp ha csalónak neveznek, vagy ha egy hölgyre kezet emelnek, még ha az azzal is foglalkozik. Én is egyenes vagyok másokkal, ugyanezt elvárom tőlük.
Nem vagyok az a hirtelen természetű ember, igaz visszafogott sem.
Szeretem az időm a kártyaasztal mellett tölteni és a városok Szalonjainak vendégszeretetét élvezni.



Előtörténet

Üdv seriff
Hogy ki vagyok én?
Úgy érzem, önben megbízhatok. hát üljön le mellém, szomjasnak látszik, egy üveg whisky ki bontok. figyeljen.

Egyedüli gyermekként láttam meg a napvilágot a családi birtokon.  
Apám marshall volt, míg szülőanyám a városunkban lévő Saloon alkalmazottja kit még csecsemőkoromban elvit egy fertőzés. Apámat munkája miatt lássuk be ritkán láttam. A helyi pap nevelt szinte fel. suhanc voltam, amikor is apámat, a környéket és a légiót rettegésben tartó banda feje kegyetlen módon a város előtt megalázta ezzel példát statuálva arra mi jár annak, aki vele szembe szál. A város főterén kötete fel, de nem a szokásos módon egy székre állította, majd a szék lábait kezdte lőni, de nem pontosan ezzel elhúzva, játszadozva vele. Majd a legkegyetlenebb módon végezte ki. (elcsukló hang). Vagyis kivégeztette, még hozzá velem. Igen velem. Sajnos bármennyire is fogót vissza az atya, oda rohantam gyermeki fejel, hogy hagyja békén méghozzá apám tartalék pisztolyával, ám akkor még használni nem igazán tudtam, hisz alig bírtam el összesen apám jelenlétében, ha háromszor lőttem vele.  De rá emeltem a bandita főnökre, aki erre csak nevetett. majd oda lovagolt és ezt mondta.

"– Bátor vagy fiam, bátrabb, mint ezek itt mindannyian együtt véve. (mutatót körbe a város lakóin.) Tudod, mit ez jutalmat érdemel, ha eltalálod, apád kötelét szabadon engedem, csak bátran."
Apám rám nézet és így szolt, fülembe cseng szavai. „Céloz és lőj fiam, ahogy gyakoroltuk.”

Lőttem és vele elvesztetem utolsó szülőmet is. A kép mai napig ki sért, ahogy a bandita arca is álmomban, és ha teljesen tiszta a fejem.
Sosem voltam az a típusú ember, aki kétkezi munkából él meg, de kézügyességemet gyorsasággal kamatoztattam, amikor meg tanultam lőni és az ördögbibliáját forgatni meg lepő módon a helyi paptól kiről kiderült nem is az, akinek mindenki hitte, majd gyakorolni mindezt nagy bőszen. Egészen ügyes voltam benne, be kell látni. Kezdetben ugyan a bosszú hajtót hogy minél jobb legyek, hogy majd meg bosszuljam apám, sőt önnek elárulom most is ez hajt, hisz az a hír járja, az a bandita erre felé tanyázik.

Vissza az elejére Go down
 
Simon Lone Rider Cummings
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vadnyugati Krónikák :: Szabadidő :: Archívum :: Karakterek-
Ugrás: