HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Latest topics
» William Kane
Today at 12:31 am by William Kane

» Onawa-Hank
Yesterday at 8:53 am by Onawa

» "For even the greatest, sometimes must fall"
Vas. Nov. 19, 2017 9:53 am by Anastasie des Ardes

» A vadnyugat kapuja - Lusio & Anastasie
Vas. Nov. 19, 2017 5:23 am by Anastasie des Ardes

» 8 óra munka, majd egy kis szórakozás - Anthony és Raymond
Szer. Nov. 15, 2017 11:37 am by Anthony A. Wyndham

» Játékosok keresik
Szer. Nov. 15, 2017 10:17 am by Onawa

» Hank Jackson
Hétf. Nov. 13, 2017 4:45 am by Farkas

» 5 szavas mese
Vas. Nov. 12, 2017 4:36 am by Raymond Norton

» Run run... befor the low - Raymond & Jericho
Pént. Nov. 10, 2017 12:03 am by Raymond Norton

Top posting users this month
Anastasie des Ardes

Farkas

Lusio

Anthony A. Wyndham

Raymond Norton

Onawa

Hank Jackson

William Kane

Statisztika
Telepes: 10
Rendfenntartó: 3
Bandita: 2
Paiute: 4
É.Shoshone: 0
Ny.Shoshone: 0

Összesen: 9 nő / 10 férfi

Share | 

How I met Earl - Onawa & Earl

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Onawa

Hozzászólások száma : 9

TémanyitásTárgy: How I met Earl - Onawa & Earl   Kedd Okt. 31, 2017 11:52 pm

Házunk, melyben összezárva kell élnem egy igazi fehér taplóval, a város szélén áll. Bátyjától ugyan örökölt némi pénzt, azt természetesen elverte a kocsmában, így az épület, melyet otthonának nevez, már kezdi teljesen átadni magát a szúcsaládoknak.
Teljes szívemből utálom ezt a házat és a várost, lakóival együtt. Nagy megkönnyebbülés, amikor a ház ura elhagyja pár napra a várost és olyankor engedélykérés nélkül visszatérhetek a családomhoz. Most is hasonló a helyzet. John pár órája indult el vadászni, én pedig gyorsan rendbe raktam utána mindent a házban és már nyitottam is az ajtót. Azonban egy pillanatra megtorpantam. Mi lenne, ha az egyik lovát is magammal vinném ezúttal. Gyorsabban odaérnék és így többet maradhatnék. Minden perc számít, amit a népemmel tölthetek.
Elszaladtam a ház mögé és lekaptam egy kötelet a fakerítésről, majd odasétáltam a kedvenc jószágomhoz. -Ajioqjimin. - azt jelenti szeder, én így neveztem a gyönyörű fekete kancát. Végigsimítottam a nyakát, miközben kivezettem a karámból, majd egy határozott mozdulattal fel is ugrottam rá.
A törzsem nem tart lovakat, így csak 2-3 éve kezdtem el lovagolni tanulni, miután a városba kerültem. Azt hiszem elég jó érzékem van. Sajnos ezúttal is vétettem egy hatalmas hibát, méghozzá, hogy nem vettem észre az utálatos szomszédunkat kezében egy óriási fegyverrel, arcán egy vad vigyorral. Felemelte a puskáját és hármat-négyet a levegőbe lőtt, amitől a fiatal kanca természetesen megijedt - na meg nekem is majdnem megállt a szívem - és ahogy megugrott és nekiiramodott én nem tudtam a hátán tartani magam.
Nagyot csattanva érkeztem a kemény útra, de nem törődve a fájdalommal már próbáltam is felállni, hiszen a ló hamarosan hét határon túl lesz...
Csak a szomszéd kárörvendő röhögését ne hallanám....
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

How I met Earl - Onawa & Earl
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal