Az oldal érdeklődés hiányában szünetel. A játéktér továbbra is nyitva marad azok számára, akik szeretnék folytatni játékaikat.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Legutóbbi témák
» Sky Palace
Run run... befor the low - Raymond & Jericho Heoobgclsx8afqt5lshaPént. Jún. 01, 2018 2:44 am by Vendég

» Hell or Heaven
Run run... befor the low - Raymond & Jericho Heoobgclsx8afqt5lshaHétf. Márc. 05, 2018 1:02 am by Vendég

» Silhouette frpg
Run run... befor the low - Raymond & Jericho Heoobgclsx8afqt5lshaPént. Márc. 02, 2018 11:02 am by Vendég

» Dust and Shadows
Run run... befor the low - Raymond & Jericho Heoobgclsx8afqt5lshaSzomb. Feb. 24, 2018 6:40 am by Vendég

» Aktivitás ellenőrzés
Run run... befor the low - Raymond & Jericho Heoobgclsx8afqt5lshaKedd Feb. 13, 2018 10:11 pm by Farkas

Top posting users this month
No user
Statisztika
Telepes: 14
Rendfenntartó: 4
Bandita: 3
Paiute: 2
É.Shoshone: 0
Ny.Shoshone: 0
Összesen: 12 nő / 11 férfi
Szószámláló





This free script provided by JavaScript Kit

Kedvcsináló

by Farkas

Megosztás
 

 Run run... befor the low - Raymond & Jericho

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég

Anonymous


Run run... befor the low - Raymond & Jericho Empty
TémanyitásTárgy: Run run... befor the low - Raymond & Jericho   Run run... befor the low - Raymond & Jericho Heoobgclsx8afqt5lshaKedd Okt. 31, 2017 10:57 am



   
Ray & Jericho

A hegyek felé irányítom a lovam és heves vágtára ösztönzöm, úgy fusson mintha az élete múlna rajta! Az övé nem is, de az enyém azon múlik hiszen a törvény emberei éppen a sarkamban loholnak alig egy mérföld előnyöm van és nagyon sietős az utam. Nem érzem magam a legjobban, hiszen sokáig menekültem és még mindig nincs vége. Viseletes ruhám, megérett már egy cserére, de majd ha végre lerázom magamról ezt a nyomorultat!
- Gyerünk, még egy kicsit gyönyörűségem - hajszolom be a kanyonba a lovam, hogy levágjam a kerülőt, de sok köszönet nincs benne, ugyanis így eléggé figyelnem kell, és kialvatlanul nem éppen a legjobb helyzet, de nem lassíthatok, csak amennyit nagyon muszáj hogy a lovam pihenjen egy kicsit.
Tovább nyargalok a kanyonban, de úgy tűnik nem vagyok eléggé elővigyázatos, mert hirtelen erős lökést érzek a vállamban és aztán az égető ismerős fájdalom önti el a testem, ami ellen nem tudok küzdeni, csak fájdalmasan kiáltok fel, és elvesztem az egyensúlyom ahogy megbillenek a nyeregben. Az átkozott! Alighanem lesben állt, és most onnan lőtt rám, de elvétette a lövést és csak a vállam találta el. Ahhoz mindenesetre elég hogy elveszítsem a kontrollt a lovam felett és már későn figyelek fel az előttem lévő akadályra és nem tudom elkerülni, így átugratom. Nagyon kellemetlen, és gyakorlatilag rizikós is, de a nagyobb gond az, hogy lasszósuhogást hallok és már nem tudom kivédeni. A szoros bőrkötél a felsőtestemre fonódik, és éles rántással végződik. Felnyögök ahogy a földre ránt és megperdülök párszor a földön, de szemeim előtt már színes foltok és minták táncolnak. Nem bírom sokáig, és ahogy próbálok az üldözőm felé fordulni, elhalványul a világ, a gyomrom felfordul, és a szédülés maga alá gyűr.  Elvesztem az eszméletem ahogy ez az utolsó gondolatom... Nem akarom, nem nem szabad... Feketeség...

zene  ✘
Vissza az elejére Go down
Raymond Norton

Raymond Norton
Hozzászólások száma : 18
Join date : 2017. Jun. 12.
Tartózkodási hely : Crazerock Town


Run run... befor the low - Raymond & Jericho Empty
TémanyitásTárgy: Re: Run run... befor the low - Raymond & Jericho   Run run... befor the low - Raymond & Jericho Heoobgclsx8afqt5lshaPént. Nov. 10, 2017 12:03 am

"Most végre megvagy, te gazember!" Csak ismétlődik és ismétlődik a fejemben ez a mondat, ahogyan a végkimerülés határáig hajtom a lovam Jericho-t követve. Nem hagyhatom meglógni, most végre meglesz! Most végre kötelet rakhatok a nyakára! Sosem voltam ennél közelebb az elkapásához, nem szabad elszalasztanom a lehetőséget.
Mögöttem két emberem vágtat, reményeim szerint két olyan emberem, akikben megbízhatok. A hegyek felé tartunk, ahol ugyan Jericho pillanatok alatt eltűnhet a kanyonban, ám mi hárman vagyunk. Intek a fiúknak, hogy hajtsák továbbra is abba az irányba, amerre eddig, én viszont elfordulok és egy általam elég jól ismert, de eléggé eldugott hegyi útra fordulok rá. Ugyan valamivel lassabban tudunk haladni a sziklás út miatt, de még pont időben érek a megfelelő helyre, ahonnan egy tökéletesen sikerült célzással éppen vállon tudom lőni a menekülőt. Nem, nem a fejére céloztam, pedig bárcsak oda sikeredett volna küldeni a golyót... Mondjuk jobb lesz nagy közönség előtt a halálba küldeni. Nagyobb szégyen neki, még nagyobb dicsőség nekem.
Még látom, ahogyan lezúg a lováról majd a két emberem megközelíti, aztán elfordítom a lovam, hogy leshelyemről lenyargalhassak hozzájuk.
Szerencséjükre még ott találom őket és az egyikük már kötözi is Jericho kezeit, aki látszólag eszméletlen.
-Vigyázz vele, agyafúrt egy féreg! - figyelmeztetem miközben közeledem feléjük. Leugrom a lovamról, aki jól neveltsége is fáradtsága miatt sem hajlandó elmozdulni onnan. Én leellenőrzöm a kötést, majd felpillantok, hogy a másik megfogta-e már Jericho elszabadult paripáját.
Mivel egyelőre még kínlódik vele, fogom magam és megtépem a bandita ruháját a vállánál, hogy egy gyors kötést alkossak rá. A segédem csak értetlenül bámul rám, hogy miért törődök a bűnöző sebével.
-Nem akarhatjuk, hogy a hazafelé úton vérezzen el, ugye? - nem várok választ, hiszen egyértelmű, hogy a népnek is látnia kell, amikor Jericho szemeiből elszáll az élet örökre. Felállok, de intek is a társamnak, hogy ragadja meg az eszméletlen férfi egyik felét, hogy feldobhassuk a visszaérkező lovára.
-Kösd a lovam mögé, aztán mehettek. Innen boldogulok vele.
A férfi megteszi ugyan, amit kérek, de aztán egyikük sem tágul. Sóhajtok, de mielőtt bármit mondanék előbb felkapaszkodom a lovamra.
-A pénzt majd megkapjátok az akasztás után.
"Előbb pusztuljon el a nyomorult." Összenéznek, de végül beletörődnek, hogy nem rögtön kapnak pénzt, szóval fogják magukat és vágtába ugratva lovaikat elnyargalnak.
Mi csak lassan haladunk visszafelé a város felé, nem szeretném elveszteni a foglyot, aki jelenleg a lován keresztben a hasán fekszik, ami nem túl stabil állapot. Fegyvereit elvitték, bár azt nem tudom, hogy a lova nyergét is leellenőrizték-e.
Á, sebaj! Nem sokára úgyis otthon vagyunk, addig talán fel sem eszmél...
Vissza az elejére Go down
 
Run run... befor the low - Raymond & Jericho
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jericho O'Hara
» Raymond Norton
» Sose hagyj egy nőt unatkozni. • Raymond & Leila
» 8 óra munka, majd egy kis szórakozás - Anthony és Raymond

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vadnyugati Krónikák :: Szabadidő :: Archívum :: Játékok :: Hegyvidékek-
Ugrás: