Az oldal érdeklődés hiányában szünetel. A játéktér továbbra is nyitva marad azok számára, akik szeretnék folytatni játékaikat.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Legutóbbi témák
» Sky Palace
Gilmore Kúria - Page 2 Heoobgclsx8afqt5lshaPént. Jún. 01, 2018 2:44 am by Vendég

» Hell or Heaven
Gilmore Kúria - Page 2 Heoobgclsx8afqt5lshaHétf. Márc. 05, 2018 1:02 am by Vendég

» Silhouette frpg
Gilmore Kúria - Page 2 Heoobgclsx8afqt5lshaPént. Márc. 02, 2018 11:02 am by Vendég

» Dust and Shadows
Gilmore Kúria - Page 2 Heoobgclsx8afqt5lshaSzomb. Feb. 24, 2018 6:40 am by Vendég

» Aktivitás ellenőrzés
Gilmore Kúria - Page 2 Heoobgclsx8afqt5lshaKedd Feb. 13, 2018 10:11 pm by Farkas

Top posting users this month
No user
Statisztika
Telepes: 14
Rendfenntartó: 4
Bandita: 3
Paiute: 2
É.Shoshone: 0
Ny.Shoshone: 0
Összesen: 12 nő / 11 férfi
Szószámláló





This free script provided by JavaScript Kit

Kedvcsináló

by Farkas

Megosztás
 

 Gilmore Kúria

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Theresa Wilder

Theresa Wilder
Hozzászólások száma : 21
Join date : 2017. Dec. 17.


Gilmore Kúria - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gilmore Kúria   Gilmore Kúria - Page 2 Heoobgclsx8afqt5lshaKedd Dec. 19, 2017 5:01 am

Ha betörnék egy bankba és óriási szerencsével túl is élném az incidenst, biztos vagyok benne, hogy még aznap az arcom nézne vissza a hirdetőtáblák mindegyikéről, Sebhelyesével együtt. Az előnye... valószínűleg attól tartanának, hogy egy újabb bank kirablásán töröm a fejem szépen csendben, nem pedig besurranóként járnám a házakat. A hátránya: boldog-boldogtalan azon fáradozna, hogy kitalálja, kit rejt a csipkeálarc és össze akarnák szedni a fejemért járó díjat. Már most felbosszant ha belegondolok, egyes férfiak mennyire örülnének, amiért egy női banditát kell hajkurászniuk. A minket lenéző barbárok biztos azt hinnék, mennyire könnyű dolguk lesz.
A részeg visszatér, jobban mondva vissza gurul. Tekintve, hogy egy ekkora mamlaszt három pohárka ilyen szintre juttatott, engem valószínűleg az első pohár kifektetne abból, ami azokban a hordókban érlelődik. Mennünk kell, vita nincs, társam pedig egyértelműen beleegyezik döntésembe. Amióta idelent vagyunk és el kellett bújnunk az akkor még józannak tűnő zsoldos elől, egész elfogadó a döntéseimmel kapcsolatban. Minden bizonnyal átértékelte a helyzetet és felhagyott az önfejű alakításokkal, amint komolyabb problémába ütköztünk.
Tisztában voltam azzal, hogy nincs sok időnk, de nem gondoltam volna, hogy alighogy felérünk, valaki már rohan is lefelé. Nagy megkönnyebbülés, hogy ezúttal nem kell odalent gubbasztva figyelnünk mi folyik ott, attól tartva, hogy felénk fordítja valaki a fejét. A ládát erősen tartom, menet közben felszabadult kezemmel pedig a kulcscsomóért matatok, hogy visszaadhassam azt. Eszembe jut, hogy a pincében nemigen foglalkoztunk a nyomaink eltüntetésével, de ez immáron nem lényeges. A szolgálók valószínűleg nem tudják, hogy mit kellene keresniük, a földesúrnak pedig várhatóan holnap délután tér vissza a tivornyából.
Ahogy kiérünk sem sikerül megnyugodnom. Még mindig a birtok határain belül tartózkodunk, ami azt jelenti, bármikor lelőhetnek minket.
- Abban az irányban hagytam a lovam - mutatok egy kicsivel arrébb, mint amerre megindult.
Elég célirányosan halad, úgy gondolom, ő sem gyalog érkezett idáig. Hátasom egy távolabbi sziklacsoport mellett kötöttem ki ügyelve arra, hogy a házból semmiképp se látszódjon, s annak oldalához legyen közelebb, semmint a bejárathoz. Így ha érkezik valaki, kisebb az esélye annak, hogy észre vegyék fekete kancámat.
- Tudja melyik itató van legközelebb a városhoz? Ott találkozhatnánk egy óra múlva - vetem fel az ötletet.
Tekintve, hogy lovaink eltérő irányban vannak, mindenképp szét kell válnunk, hacsak nem akarunk egymás után eljutni hozzájuk. Persze, nálam van a láda, én könnyen beszélek, nála viszont csupán egy üveg bor van, amiről még azt sem tudjuk, hogy milyen. Ennek ellenére nem áll szándékomban átverni. Ha bízik bennem annyira, hogy beleegyezzen, úgy mindent meg fogok tenni azért, hogy időben a kijelölt célhoz érjek.
Vissza az elejére Go down
Jarod Donovan

Jarod Donovan
Hozzászólások száma : 30
Join date : 2017. Oct. 27.


Gilmore Kúria - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gilmore Kúria   Gilmore Kúria - Page 2 Heoobgclsx8afqt5lshaKedd Dec. 19, 2017 5:36 am

Az, hogy jóformán az ellenkező irányba mutat egyszerre nyugtat meg, és lomboz le. El kell válnunk, ennél egyértelműbb döntést nem is hozhatnánk, ha hajlandó lennék visszalőni sem érnénk semmit a revolveremmel a nagy nyílt mezőn. Arról nem beszélve, hogy ha az egyikünket elkapják, attól a másik még gond nélkül elszökhet. Normális esetben övé lenne a nagyobb kockázat, hisz nála a kincs, de mivel a bérencek nem tudnak erről a kincsről, azt hiszem az Égkirálynő minden részlete tetőtől talpig összezavarná őket, ha a kezükbe kerülne.
Viszont, megnyugtató, hogy ezek szerint nem közvetlen mellettem kötötte ki valahol a lovát. Borzasztó kellemetlen lenne, ha kiderülne, hogy ilyesmit nem vett észre egyikünk sem, még akkor is, ha sötét van, és ügyesen rejtettük el a nyomainkat, nem úgy mint a pincében, de azok után, amekkora felfordulást csinált a részeges, ott ez talán nem probléma. Ha van esze, kitakarít ő maga holnap reggel, mielőtt hazatér a munkaadója.
-Tudom melyikre gondol... - jelentem ki elgondolkodva, hogy nyerjek egy kis időt, de aztán úgy vagyok vele, hogy a mai nap őrült kockázataihoz képest még ez az, amivel a legkevesebbet vesztek, ha rosszul sül el.
-Legyen, de ha nem lesz ott, egy cseppet sem kaphat ebből.
Megnézem magamnak, pontosan mi is az, amiből kimarad. Tokaji Aszú...Az életben nem hallottam még róla, ráadásul fehér bor. Remélem olyan drága amilyennek kinéz.


Gyorsan vágok át a birtokon, sokkal gyorsabban, mint amikor bejöttem. Akkor volt időm kényelmesen haladni a termények közt, most azonban csak arra figyelek, hogy a szerencsétlen udvarló által kitaposott ösvényen haladjak. Amikor végre átjutok a kerítésen, és az erdőben találom magam, már sokkal jobban érzem magam. Kissé remegő lábakkal keresem meg a fenyőfámat, és a hozzá kikötött lovat, s a kantárat, melynek trükkös csomóját egy igencsak felzaklatott ifjú próbálja kigubózni. Persze a lelki állapot a még ennél is lejjebb romlik, amikor meghallja a pisztolyomat kattanni.
-Tudod ugye, hogy ebben az államban agyonlőhetnek azért amit most művelsz? - Kérdem, teljes tudatában a helyzet iróniájának, aztán intek a fegyveremmel, és kicsit határozottabban szólok hozzá - Tűnés!



Fogalmam sincs, miért bízom meg az Éjkirálynőben. Rendben, nagyon tettszik a csipkés álarca, de cserébe az itatónál üldögélve a lovamon legalább ezer olyan befejezése jut eszembe a történetnek, ahol nagyon rosszul járok.
Egy félreeső helyen gondozom a fekete szőrű kancámat, ahol senkit sem zavar, hogy továbbra is magamon tartom az álarcom. Az inkognitó fontos, ráadásul könnyen lehet, hogy fel sem ismerne nélküle. Remélem eljön, és nem is csak azért, mert a kezemben lévő zsákmány a legkisebb amit egy sikeres rablás után fel tudok mutatni eddigi életemben.

Folytatás...
Vissza az elejére Go down
 
Gilmore Kúria
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vadnyugati Krónikák :: Szabadidő :: Archívum :: Játékok :: Crazerock-
Ugrás: