Az oldal érdeklődés hiányában szünetel. A játéktér továbbra is nyitva marad azok számára, akik szeretnék folytatni játékaikat.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Legutóbbi témák
» Sky Palace
Miss Hartley Heoobgclsx8afqt5lshaPént. Jún. 01, 2018 2:44 am by Vendég

» Hell or Heaven
Miss Hartley Heoobgclsx8afqt5lshaHétf. Márc. 05, 2018 1:02 am by Vendég

» Silhouette frpg
Miss Hartley Heoobgclsx8afqt5lshaPént. Márc. 02, 2018 11:02 am by Vendég

» Dust and Shadows
Miss Hartley Heoobgclsx8afqt5lshaSzomb. Feb. 24, 2018 6:40 am by Vendég

» Aktivitás ellenőrzés
Miss Hartley Heoobgclsx8afqt5lshaKedd Feb. 13, 2018 10:11 pm by Farkas

Top posting users this month
No user
Statisztika
Telepes: 14
Rendfenntartó: 4
Bandita: 3
Paiute: 2
É.Shoshone: 0
Ny.Shoshone: 0
Összesen: 12 nő / 11 férfi
Szószámláló





This free script provided by JavaScript Kit

Kedvcsináló

by Farkas

Megosztás
 

 Miss Hartley

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Theresa Hartley

Theresa Hartley
Hozzászólások száma : 1
Join date : 2018. Jan. 30.
Age : 35
Tartózkodási hely : sok felé járva


Miss Hartley Empty
TémanyitásTárgy: Miss Hartley   Miss Hartley Heoobgclsx8afqt5lshaKedd Jan. 30, 2018 11:51 am


Theresa Eloise Hartley





Név: Theresa Eloise Hartley

Becenév: Hartley Kisasszony

Kor: 28 és fél

Csoport: Telepes

Foglalkozás: Tanító

Avatar: Rachel Evan Wood


Személyiség leírása

Milyennek látnak engem az emberek?
"Egy magabiztos, jó kiállású, nőkhöz képest értelmes, néha túlontúl értelmes avagy okoskodó személynek tartom." "...igazán kedves, néha túl naiv az emberekkel szemben, hisz mindenkiben a jót keresi, vidám és komoly természetű egyszerre." "...Van tartása, fegyelmet tart, ha kell és békít." "Sosem láttam rajta a kétségbeesni, nyitott szellem..." "Makacs. állhatatos, adok a szavára." "Sokat vár az emberektől és magának is magasra teszi a lécet..." "Egy ribanc, liba aki kurvára azt hiszi hogy a könyvekkel megoldhat mindent..." A tanító néni igazán szelíd és türelmes velem, megtanított olvasni."

Ezeket hallani vissza rólam. Néha jól eső érzésekkel tölt el, de néha pedig igazán rosszal, mivel néha többet gondolnak rólam, mint valójában vagyok vagy tudnék lenni.
Nem vagyok egy csodabogár. Nem vagyok egy földre szállt angyal és nem vagyok egy okos és bölcs tanító. Lehet, hogy sokat láttam a világból, lehet hogy már több tapasztalatom van, a nagy világból, mint másoknak, de elmondhatom, hogy nincs tapasztalatom a gyerek nevelésben a férfiakkal való kapcsolataim se túl fényesek és ha elárulhatok egy titkot még velem nem történt olyan, ami férfi és nő között szokott történni.
Kislánykoromban volt egy álmom, amit saját magam törtem szét. Nem tudom hogy helyesen választottam, de választottam és ennek a döntéseimnek sorozata vezetett oda ahol, személyiségem talán megrekedt a fejlődésben. Tovább kellene ugranom, de nem merek, félek. Bár bátornak hisznek, de egyáltalán nem vagyok az mélyen legbelül rettegek, hogy egyszer egy hatalmas és végzetes hibát követek el és valahol elsüllyedek a mélybe egy útvesztőbe találom majd magam, ahogy a rémálmaimban.


Előtörténet

Előtörténeted minimum 300 szavas legyen. Ennél kevesebbet nem fogadunk el. Nem lehet hozni szerepjátékpéldát, a karaktert szeretnénk megismerni!

Vissza az elejére Go down
 
Miss Hartley
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vadnyugati Krónikák :: Karakterek :: Karakteralkotás :: Félkész előtörténetek-
Ugrás: